Jak dobrać tkaninę do rolety rzymskiej?

Rolety rzymskieRolety rzymskie są coraz bardziej popularne. Z powodzeniem zastępują firanki i rolety jednocześnie.

Wraz z rozwojem klasycznego minimalizmu, powstały rolety rzymskie. Teraz do lamusa odeszły ciężkie zasłony, ozdobne firanki. Obecnie nie chodzi o to, aby czegoś było „dużo”. Ma być po prostu ładnie, a teraz ładny i modny jest klasyczny minimalizm, przełamany gustownym akcentem. Chodzi tutaj nie tylko o wystrój wnętrz, ale również dekoracje okna. Są one niewątpliwie ważnym elementem wnętrza i świetnie dopełniają całości dekoracji.

Rolety rzymskie nadają się właściwie do każdego pomieszczenia. Łączą w sobie zalety firan i funkcjonalność zasłon. Zastanawiasz się, jaką tkaninę możesz wykorzystać do jej wykonania? Roletę rzymską możesz uszyć z właściwie każdego materiału. Każda tkanina firanowa albo zasłonowa daje Ci właściwie nieograniczone możliwości w wymyślaniu kolejnych aranżacji. Możliwości są właściwie nie ograniczone. Możesz połączyć różne kolory, wzory, kolory. Możesz ozdobić ja lamówkami, zastosować przelotki do firan, czy różnorodne elementy dekoracyjne dostępne w pasmanteriach.

Dzięki wręcz nieskończonym możliwościom, bez problemu dobierzesz tkaninę do rodzaju wnętrza. W pokojach dziecięcych możesz zastosować motywy z ulubionymi postaciami z bajek. Twoja pociecha będzie zadowolona. W innych miejscach możesz zastosować motyw, który dominuje w danym pomieszczeniu. Poddaj się swojej kreatywności i uruchom wyobraźnię. Z pewnością stworzysz niepowtarzalny projekt.

Zapoznaj się z naszą galerią